Gölbent Ramazan Patat Ortaokulu öğrenci, öğretmen ve ailelerine 3 yıldızlı Liberty Hisarönü Hotel’de TEOG sınavı öncesi kahvaltı organize edildi. Kahvaltıya TEOG sınavına girecek öğrenciler aileleri, öğretmenler, kahvaltıyı organizasyonunu sağlayan Ramazan Doğan ve sponsoru Akdenizli Grup yetkilileri katıldılar.

Sohbet havasında geçen kahvaltıda kısa bir açıklama yapan Okul Müdürü Demet Büyükyıldız; “yine TEOG 1 sınavında yaptığımız gibi TEOG 2 Sınavı öncesi de kahvaltılı bir toplantı yapalım. Stres atalım ve sevgili öğrencilerimizi Sınava hazırlayalım düşüncesiyle kahvaltı organize ettik. Bize bu konuda her zaman destek veren Ramazan Doğan ve kahvaltıya sponsor olarak büyük bir destek sağlayan Akdenizli Gruba teşekkür ederim. Sevgili öğrencilerim sizlerde hiçbir zaman ümidinizi kaybetmeyin olmaz, biz köy okulunda okuyoruz. Şehirler kadar iyi eğitim alamayız. demeyin çünkü eğitim insanın önce kendinde olmalı sizler ne zaman bizlerden destek isterseniz gece gündüz, cumartesi, pazar biz öğretmenler olarak sizlere eğitim vermeye hazırız. Yeter ki isteyin ben sizlerin gözlerindeki o ışığı görüyorum. Biz okulumuzun başarısını yükseltmek için elimizden geleni yapmaya hazırız. 27-28 nisanda yapılacak TEOG sınavında hepinize başarılar diler katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.

Kahvaltıya sponsor olan Akdenizli Grup adına konuşan kurum müdürü Emin Duru, Muhasebe Müdürü Esin Akdeniz ise öğrencilere sınavda başarılar dileyerek, “bu kahvaltımıza sponsor olan Önder Akdenizli’nin selamlarını getirdim. Biz her zaman eğitim ve eğitimciye önem vermeye ve desteği sürdürmeye hazırız. Bize bu şansı sunan Ramazan Doğan ve Okul Müdür Demet Büyükyıldız’a ve yetkililerine çok teşekkür ederiz.”dediler. Gölbent Mahalle sakinlerinden Ramazan Doğan’da değerli öğretmenlerim ve sevgili öğrenciler gerçekten eğitim çok önemli bir şey ailede başlar. Okulda geliştirilir ve ömür boyu kullanılır. Ben her zaman eğitim ve eğitimcinin yanında olacağım. Hele eski okulum ve köyüm söz konusu olunca canımla, malımla gücüm yettiğince öğrenci ve öğretmenlerimin yanında olmaya çalışacağım. Kahvaltımıza sponsor olan Önder Akdenizli ve müdürlerine çok teşekkür eder sevgili öğrencilerimize girecekleri TEOG sınavında başarılar dilerim.”dedi.