Türkiye genelindeki 1066 Opet istasyon arasında Akdenizli Opet En İyi Opet Seçildi. Bir buçuk yıl önce açılan Akdenizli Opet hizmet verdiği diğer sektörlerdeki başarısını bu kez yeni işletmesi akaryakıt sektörünün dev ismi Opet bünyesinde gösterdi. Karakteri ve işletmecilik anlayışı ile hep takdir toplayan taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan birçok işletme kazandırarak sağladığı istihdam ile ekmek kapısı yaratan genç iş adamı Önder Akdenizli başarıyı personelleri ile paylaştı.

Opet akaryakıt istasyonları arasında gizli müşterilerin ve diğer müşterilerin verdikleri görüş ve ulaştırdıkları rapor; müşteri memnuniyeti dayalı kriterlerden oluşuyor. Seydikemer ilçesi Alaçat Mahallesinde, Akdenizli Grup bünyesinde bulunan Akdenizli Opet Akaryakıt istasyonun başarısı için Opet Saha Müdürü Serkan Kılıç, Opet Otobil Müdürü Deniz Kılıçlar ve Aygaz Saha Müdürü Orçun Akman, İstasyon müdürü Mehmet Emin Duru ve Akdenizli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Önder Akdenizli bir araya geldiler. Akaryakıt istasyonunda düzenlenen mini törenle çalışanlar altın ve çeşitli hediyeler ile ödüllendirildi.

Tören öncesi oldukça heyecanlı olduğu gözüken Akdenizli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Önder Akdenizli; “Bizler kadro olarak bu başarıyı her zaman sürdürmek için elimizden geleni yapacağız. Elde edilen başarı bizim diğer hizmetlerimiz için de gösterge olacaktır. Hedefimiz daima daha iyi hizmet, en iyi müşteri memnuniyetidir. Gizli müşterilerin raporları ve diğer müşterilerimizin memnuniyeti bizlere bu başarıyı getirdi. Bütün çalışma arkadaşlarıma gösterdikleri özveri için ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben arkadaşlarımla çalışmaktan mutluyum. Onlar da bizimle çalışmaktan mutlular ki bu başarı geldi. Bünyemizde Aygaz markasıyla da hizmetlerimizi sürdürüyoruz inşallah orda da başarılı olacağız.”şeklinde konuştu.

Kılıç; “Türkiye İlki Akdenizli Opet İle Yaşadık”

Opet Saha Müdürü Serkan Kılıç ise ; “öncelikle arkadaşları tebrik ediyorum. Evet, 1.yılınızı doldurdunuz. İstasyon Temmuz ayının sonunda açılmıştı. Çok özveriyle çalıştınız. Nerdeyse bütün çalışanlar istasyon açıldığı günden buyana çalışan arkadaşlar. Gerçekten çok özveriyle çalıştınız. Siz bize Türkiye’de ilkleri yaşattınız. Bu bölgede, bizim bölgemizde ve benim mıntıkamda en fazla müşteri memnuniyeti alan istasyonlardansınız. Bu gerçekten çok önemli bir nokta. Opet olarak bizim en fazla değer verdiğimiz, en çok önemsediğimiz konu biliyorsunuz müşteri memnuniyeti. Bununla alakalı hem Önder beye hem sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bunlar sonuçta sizlerin sayesinde oldu. Bu ödül töreninde müşteri memnuniyeti, gizli müşterilerin değerlendirmesi bizlerin dahi bilgisi olmadan gelen gizli müşterilerin değerlendirmesi ve yine gelen mevcut müşterilerin takdirleri markette vermiş olduğunuz hizmet hepsi değerlendiriliyor. Bu bir ekip çalışmasıdır. Emeği geçen herkes çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Konuşmaların ardından Akdenizli Opet Türkiye Birinciliği pastasını Akdenizli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Önder Akdenizli, Opet Saha Müdürü Serkan Kılıç, Opet Otobil Müdürü Deniz Kılıçlar ve Aygaz Saha Müdürü Orçun Akman, İstasyon müdürü Mehmet Emin Duru ve çalışan personeller tarafından kesildi. Pasta kesiminin ardında Önder Akdenizli tarafından alınan altın ve diğer hediyeler personele takdim edildi.